تالار گفتگوی فولادی ها

ورود شما را به تالارگفتگوی فولادی ها خوش آمد میگوییم

�������� ����������باشگاه فولاد خوزستان در میان باشگاه های برتر ایران و حتی منطقه از لحاظ ثبات در هیات مدیره شاخص می باشد و این اعضا در طول سالیان گذشته توانستنه اند با برگزاری جلسات پیاپی در راه پیشرفت باشگاه قدم بردارند.

 هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان دارای پنج عضو به شرح ذیل می باشد:

1- محمد صیادنژاد (رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان)

2- سیف الله دهکردی (مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان)

3- محمد علی فرهاد زاده (معاون مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در امور مالی و اداری)

4-عباس بابازاده (عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان)

5- حبیب الله رضایی (عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان)

 

معرفی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در حال حاضر، سیف الله دهکردی می باشد. دهکردی در فوتبال خوزستان یک چهره شناخته شده و محبوب می باشد که حضور خود در عرصه فوتبال را با بازی در تیم های مطرح استان آغاز کرد و پس از سالها فعالیت در این زمینه، به حرفه مربیگری روی آورد.

وی در نهایت به مدیریت در فوتبال پرداخت و هشت سال در سمت رییس هیات فوتبال استان خوزستان به فوتبال ناب استان خدمت کرد و سپس با درخواست مسوولان وقت باشگاه فولاد که به توانایی های مدیریتی وی اعتقاد داشتند به عضویت هیات مدیره این باشگاه در آمد. دهکردی چندی بعد و پس از پایان دوره فعالیت خود در هیات فوتبال خوزستان، به سمت مدیرعاملی باشگاه فولاد خوزستان انتخاب شد تا این بار در این سمت، به خدمت به فوتبال استان و کشور ادامه دهد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همواره سعی دارد با بهره گیری از نظرات تمام عاشقان فوتبال استان و استفاده از تمامی پتانسیل های موجود درون استان و توجه به نیروهای کارآمد بومی، شکوفایی بیشتر فوتبال استان را باعث شود و روز به روز بر افتخارات و عناوین فوتبال خوزستان بیفزاید.

نام تیم بازی امتیاز
1 - استقلال 2967
2 - سپاهان 2855
3 - پرسپولیس 2754
4 - گل گهر سیرجان 2845
5 - فولاد خوزستان 2845
6 - مس رفسنجان 2944
7 - ذوب آهن 2937
8 - آلومینیوم اراک 2936
مشاهده کل جدول
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است.